Black Nights Comedy: pisut naerda, mõelda ja oma silmi mitte uskuda
Uudis

Põhjala tehases aset leidva Black Food Festivali raames linastuv filmikassett “Black Nights Comedy” nendib tõsiasja, et lühivorm ja komöödia on vanad sõbrad.

Tutvu metroojuhiga, kelle töö oleks täiuslik, kui talle ette ei jääks teised inimesed… ja kitsed. Kui miski muu sind merereostusest ja naiselikkusest mõtlema ei pane, siis ehk aitab sellega pilguheit ühe beebisooviga keskealise suitsetajast näki ellu. Kae, milliseks tänapäevase elu pulsimõõtjaks need pealtnäha naeruväärsed selfid muutunud on. Irvita ja siis ohka, et kui kurvalt teiste järgi talitamine lõppeda võib!

Tunnista kurbnaljakat ahastust, mille sarnast vast iga filmitegija kogenud on. Külasta täiesti tavalist naabruskonda kõndivate kanakoibadega ja röstsaiadega. Avasta, kuidas üks sensuaalne jõuliblikas pintsaklipslasele (ja meile kõigile) elurõõmusid meelde tuletada võib. Viimaks, sõida kaasa ühel muhedal kuuretkel, mis segab üht lambakasvatajast päriselanikku.

Huumor peegeldab ajastu vaimu. Käesolev lühifilmide kassett näitab tunnetusi, mis siin ja praegu meie ümber õhus on, oma veidruste, helguse ja küünilisusega, nutva naeru ja naerva nutuga.

Black Nights Comedy linastub teisipäeval,** 19. novembril kell 21.45** kinos Artis ning laupäeval,** 23. novembril kell 16:00 ja 18:00** Põhjala Tehases.

“Black Nights Comedy” treiler: