PÖFF kutsub vabatahtlikuks!
Uudis

Vabatahtlikud on festivali algusest peale olnud korraldustiimi lahutamatuks osaks ilma kelleta PÖFFi korraldada ei saaks. Selgi aastal otsime rohkem kui 400 särasilmset vabatahtlikku, kes aitaksid meil korraldada üht Eesti esindusüritust.

Pakutavate ametite seas on näiteks infotöötajad, piletimüüjad ja -kontrollid, tehnikud, külaliste saatjad ja autojuhid. Lisaks leiab hulk vabatahtlikke rakendust festivali ürituste juures.

Vabatahtlikuks saab kandideerida alates 18. eluaastast ja tegevust leiab Tallinnas, Tartus ja esmakordselt ka Narvas ja Kohtla-Järvel, kus toimub PÖFFi kõrvalfestival KinoFF. Lisaks põhifestivalile on võimalik panustada PÖFFi alafestivalidesse Just Film ja PÖFF Shorts, samuti ühesse Põhja-Euroopa tähtsamasse filmitööstusse üritusse Industry@Tallinn & Baltic Event – eriti viimane annab unikaalse võimaluse piiluda filminduse telgitagustesse.

PÖFFi vabatahtlike koordinaatori Jaan Ulsti sõnul võib festival anda kogemuse, mis aitab hiljem siduda end filmindusega ka professionaalselt. Tuntumaid näiteid on Jaan ise ning vabatahtlikuna alustanud Agnes Joyet, kes juhtis aastaid Tartu PÖFFi ja armastusfilmide festivali Tartuff.

Kõik vabatahtlikud saavad põhjaliku koolituse, täpsed töögraafikud ja -ülesanded.

Vastutasuks pakub PÖFF võimalust vaadata tasuta maailma parimaid filme, samuti hoolitseb toitlustuse ja transpordi eest ning mõned nõudlikumad tööd on ka tasustatud.

REGISTREERU SIIN!
Tähtaeg on 23. september.

Pimedate Ööde filmifestival leiab tänavu aset 15. novembrist 1. detsembrini.