Shorts @ PÖFF 2021
Vaata, millised külalised jõuavad Shortsile!
Uudis
Pöffihunt

Soovid kohtuda filmitegijatega? Siin on su võimalus!

Teisipäev, 16. november

16:00 Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 1
Külalised: Barbara Lervig, Jónas Tormóðarson Stórá

18:15 Shorts lühifilmi võistlusprogramm 1
Külalised: Dora Nedeczky, Max Kerkhoff, Lucia Lorè

18:45 Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 1
Külalised: Sofia Afonasina, Clélia Borget, Eeva Mägi, Ulvi Kullerkupp, Jette Keedus, Kristina Hakk, Tanel Kadalipp, Maario Masing, Mart Raun, Kati Vuks, Kaspar Kosk, Leo Vissak, Eliisabet Merete Leppoja, Ragne Mandri, Laura García Baeza

Kolmapäev, 17. november

17:00 Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 2
Külalised: Ülo Pikkov, Kerdi Kuusik-Oengo, Anu-Laura Tuttelberg, Eeva Mägi, Sten-Johan Lill, Tiina Savi, Allan Appelberg, Laura Liventaal, Diana Mikanova, Darja Litvitšenko, Eik Erik Sikk, Lembit Peterson

17:30 Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 2
Külalised: Ville Koskinen, Helena Kõiv, Gardar Thorkelsson

19:30 Shorts lühifilmi võistlusprogramm 2
Külalised: Noelia R. Deza, Robert Kerr, Robert Naskov

19:45 Shorts anima võistlusprogramm 2
Külalised: Mojca Pernat

21:15 Late Night Love
Külalised: Domenico Distilo, Tobias Kaufmann, Simon Maria Kubiena

Neljapäev, 18. november

17:45 Shorts lühifilmi võistlusprogramm 3
Külalised: Pablo Serret de Ena, Tom Berkeley, Ross White, Victor Moreno

19:30 Rao Heidmets - dihhotoomia murendaja
Külalised: Rao Heidmets

19:45 Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 4
Külalised: Jelena Vujović, Noah Frey, Mohammad Reza Rasouli, Alex Mironescu

20:45 Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 3
Külalised: Jonas Taul, Märt Kivi, Ragnar Neljandi, Lucija Mrzljak, Morten Tšinakov, Mia Felic, Teresa Juksaar, Villem Roosa, Elisa Geraldine Vesterinen, Robert Ly, Mihkel Kuusk, Kristiin Räägel

Reede, 19. november

18:45 Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 4
Külalised: Sander Põldsaar, Sander Lebreht, Silver Õun, Fidelia Regina Randmäe, Kaspar Ainelo, Annika Väljataga, Raoul Kirsima, Sven-Sander Paas, Ruslan Mironov

19:15 Shorts New Talents võistlusprogramm: anima 1
Külalised: Éva Darabos, Péter Kálmán

Pühapäev, 21. november

16:30 Tantsufilmid: kehaline kõnelemine
Külalised: Fotis Skourletis, Arolin Raudva

17:15 Maailmad taskutes - lühidokumentaalid 2
Külalised: Nuno Miguel Wong, Laura Locmele, Elmars Locmelis, Coral Consuegra Otermin, Pablo Curto, Fernando Souza, Daria Turetski