Suur tunnustus: PÖFF sai vabatahtlike sõbra märgi
Uudis

Pimedate Ööde filmifestival sai täna kätte vabatahtliku sõbra märgi, millega tunnustatakse organisatsioone, kes on silma paistnud vabatahtlike kaasamisega. Tegu on kvaliteedimärgisega, mis näitab vabatahtlikega tegelemise kõrget professionaalset taset.

PÖFFi vabatahtlike koordinaatori Jaan Ulsti sõnul on see erakordne tunnustus, mille saamisesse on panustanud kõik aastate jooksul PÖFFi juures vabatahtlikega tegelenud inimesed. „Heaks meeskonnaks teeb meie hundikarja just põlvest põlve edasi antav kogemus, mida me peame oluliseks ka teiste festivali valdkondade puhul,” ütles ta.

Koos PÖFFiga said vabatahtliku sõbra märgi Lõuna-Eesti haigla, MTÜ Lääne-Harju Lasterikkad, Bonifatiuse gild, MTÜ Sportlik Eesti ja AIESEC Tartu.

Märki annab välja Eesti külaliikumine Kodukant koos siseministeeriumiga.

PÖFF on rakendanud vabatahtlikke alates esimesest festivalist 1997. aastal. Eelmisel aastal töötas festivali juures 407 vabatahtlikku.

PÖFFi administratiivjuht Mikk Granström (esiplaanil) ja vabatahtlike koordinaator Jaan Ulst rõõmustavad tunnustuse üle. Foto: Meeli Küttim