Shorts @ PÖFF 2021
Tasuta Euroopa ja Austraalia lühifilmid Artise kinos
Uudis
Pöffihunt

Artise kino toob "Europanorama" programmis vaatajate ette valiku Euroopa ja Austraalia noorte talentide lühifilme. Linateosed on jagatud kolmeks seansiks ja on vaatajaile tasuta.

Teemadering on kirev: näiteks saab näha nii filmi plaatanipuust, kes rõõmustab oma lähedal asuvasse majja kolinud perekonna üle, filmi kahest üksikul saarel ärkavast võõrast, kes ei tea, kuidas nad sinna said, ning Jaava saarel traditsioonilisse moslemiperre sündinud geipoisist, kes läheb oma paradiisi otsima Austraaliast.

Filmide hulgas on nii animatsiooni, eksperimentaal- ja dokumentaalfilme ning draamat. Kokku tuleb näitamisele 18 filmi, mille hulgas on ka kaks pikemat: 60- ja 90-minutiline.

Filmid on osa Europanorama 2021 projektist, mis esitleb valikut noorte Euroopa ja Austraalia filmirežissööride loomingust. Artise kinos tulevad näitamisele Iirimaa, Prantsusmaa, Luksemburgi, Rootsi, Norra, Belgia, Rumeenia ja Austraalia filmid. Igal õhtul linastub 2-tunnise seansi jooksul 4 kuni 7 filmi, ingliskeelsete subtiitritega.

Piletid saab kinokassast seansi toimumise päeval.

Programm on sündinud koostöös Ljubljana rahvusvahelise lühifilmide festivali ja Transit Film Bazaariga.

PROGRAMM:
T 14.09 18:30-20:30 (Iirimaa)
K 15.09 18:30-20:30 (Prantsusmaa, Luksemburg, Rootsi, Norra, Belgia, Rumeenia)
N 16.09 18:30-20:30 (Austraalia)

Lisainfo Artise kino koduleheküljel siin.