Shorts @ PÖFF 2020
Shorts tähistab PÖFFi 25. juubelit
16.-24. novembrini toimuv PÖFF Shorts teeb kingituse Pimedate Ööde filmifestivalile väärika 25. juubeli puhul.
Auhinnad
Festivalist
PÖFFi veebikino

Passid müüki pannud PÖFF kasutab koroonaennetuseks innovatiivsust

Pimedate Ööde filmifestival tõi tavapärasest varem müügile passid ja võtab kasutusele kõige moodsamad nakkusohutuse tagamise ja koroonaviiruse testimise lahendused, mis on välja töötatud Eestis. Festivali alguseni jääb täpselt kaks kuud.

Tasuta Euroopa ja Austraalia lühifilmid Artise kinos

Artise kino toob "Europanorama" programmis vaatajate ette valiku Euroopa ja Austraalia noorte talentide lühifilme. Linateosed on jagatud kolmeks seansiks ja on vaatajaile tasuta.

Püha Jüri teaduskonverents keskendub koostööle

Tallinna Ülikoolis toimub 10. septembril Püha Jüri päeva raames teaduskonverents, mille teemaks on filmivaldkonna koostöö. Konverentsi eesmärgiks on hoida elus traditsiooni, mil vähemalt kord aastas kutsuvad tudengid filmitegijad kokku ning mõtisklevad ja arutlevad loodu üle.

Eesti animafilmid jõuavad Ukraina suurimale animatsioonifestivalile

Kaasaegsele animatsioonile suunatud rahvusvaheline festival LINOLEUM toob igal aastal publikuni sadu lühianimafilme. Eesti on tänavusel festivalil esindatud kahe eriprogrammiga.

Baltic Pitching Forum 2021 ootab uusi filmiideid

BFP on filmitööstuse sündmus, mille eesmärk on edendada Eesti, Läti ja Leedu lühifilmi projektide tuntust Euroopa turul, samal ajal propageerides Balti regiooni ning filmitegijaid.